STUDENT-PRAKTYKANT (M/K) – SOCIAL MEDIA / DIGITAL COMMUNICATIONS

Dział: Usługi marketingowe
Czas trwania: według uzgodnień (ok. 6 miesięcy)
Zakres: 10 - 20 godzin / tydzień

Czekają na Ciebie następujące atrakcyjne zadania:

  • Zaprezentuj swoje idee: Opracowujesz małe kampanie, redagujesz treści dla kanałów online / social media i umieszczasz je.
  • Pracujesz aktywnie podczas wymyślania koncepcji oraz organizowania działań w ramach cyfrowego marketingu, np. w zakresie mailingów i newsletterów. Analizujesz je i opracowujesz rekomendacje.
  • Sprawdzasz na nasze potrzeby nowe kanały online i współpracujesz w ich tworzeniu.
  • Współpracujesz przy tworzeniu oraz aktualizowaniu treści na naszej nowej stronie internetowej.
  • Ponadto masz możliwość wspierania tradycyjnych działań marketingowych, współpracy z prasą oraz aktywności w ramach public relations oraz organizacji imprez.

... i oczywiście masz dużą swobodę w zakresie własnych pomysłów i możesz dać upust własnej kreatywności. Liczymy na powiew świeżych idei, dociekliwość i zaangażowanie!

Jeśli tak, pasujesz do nas – pod względem merytorycznym i osobowościowym

  • Studiujesz zarządzanie informacjami, komunikację w przedsiębiorstwie, ekonomię lub na porównywalnym kierunku o specjalności marketingowej na co najmniej trzecim semestrze.
  • Interesujesz się internetem i masz świetne wyczucie redakcyjne w zakresie graficznym i tekstowym.
  • W idealnym przypadku masz już pierwsze doświadczenia w zakresie „inx-mail” oraz „TYPO3”. Twój profil uzupełnia sprawne posługiwanie się pakietem MS Office.
  • Cechuje Cię odpowiedzialność oraz skrupulatne podejście do pracy, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
  • Posługujesz się dobrze w języku angielskim w mowie i w piśmie.

Nowe szanse. Nowe cele. Gotowi?

Czekamy na Twoją aplikację!

VOLLMER WERKE Maschinenfabrik GmbH
Dział HR – pani Sandra Moll
Ehinger Straße 34 – 88400 Biberach/Riss
Tel.: 07351 / 571-724 | www.vollmer-group.com
E-mail: karriere@vollmer-group.com

Osoba kontaktowa

Sandra Moll
Studia/praktyki
AdresEhinger Straße 34 // 88400 Biberach/Riß