Praca dyplomowa: Programowanie bootloadera dla oprogramowania FPGA

Dział: Rozwój, obszar systemów sterowania i napędów

Czas trwania: według uzgodnień (ok. 6 miesięcy)

Okres: semestr zimowy 2018 / 2019

Cel pracy: Celem pracy dyplomowej jest emulator JTAG pod μC/OS, który przeprowadza aktualizację oprogramowania FPGA.

Przy tym czekają na Ciebie następujące atrakcyjne zadania:

  • Wdrożenie w Micrium μC/OS (system operacyjny czasu rzeczywistego)
  • Opracowanie koncepcji aktualizacji
  • Opracowanie koncepcji oprogramowania w C++
  • Programowanie i testowanie na ARM Cortex A7 Board

Jeśli tak, pasujesz do nas!

  • Studiujesz na kierunku elektrotechnika, informatyka lub w porównywalnej specjalizacji
  • Dysponujesz doświadczeniem w zakresie programowania sprzętowego oraz dobrą znajomością C / C++
  • Lubisz pracę zespołową i cechujesz się entuzjazmem do pracy, gotowością do nauki oraz zaangażowaniem

Gotowi na karierę z Vollmer?

Zabierz na pokład VOLLMER jako kompetentnego partnera dla swojej pracy dyplomowej! Czekamy na Twoją aplikację!

VOLLMER WERKE Maschinenfabrik GmbH
Dział HR – pani Sandra Moll
Ehinger Straße 34 – 88400 Biberach/Riss
Tel.: 07351 / 571-724
E-mail: karriere@vollmer-group.com

Osoba kontaktowa

Sandra Moll
Studia/praktyki
Adres Ehinger Straße 34 // 88400 Biberach/Riß