Praca dyplomowa: Koncepcja oraz implementacja narzędzia służącego do udostępniania wartości pomiarowych

Dział: Rozwój, obszar HMI

Czas trwania: według uzgodnień (ok. 6 miesięcy)

Okres: semestr zimowy 2018/ 2019

Cel pracy: Celem pracy jest opracowanie narzędzia, które na podstawie wyników pomiarowych urządzenia pomiarowego generuje ustandaryzowane dane geometryczne i udostępnia je maszynie.

Przy tym czekają na Ciebie następujące atrakcyjne zadania:

  • Opracowanie koncepcji przygotowywania i udostępniania dostarczanych wartości pomiarowych
  • Wdrożenie w interfejs danych GDX
  • Implementacja narzędzia
  • Funkcjonalne połączenie z architekturą Microservice
  • Integracja i testowanie na maszynie

Jeśli tak, pasujesz do nas!

  • Studiujesz na kierunku informatyka, elektrotechnika lub w porównywalnej specjalizacji
  • Posiadasz ugruntowane umiejętności w zakresie programowania obiektowego, pierwsze doświadczenia C# lub C++ będą atutem
  • Chętnie pracujesz samodzielnie i w sposób zorientowany na cel
  • Lubisz pracę zespołową i cechujesz się entuzjazmem do pracy, gotowością do nauki oraz zaangażowaniem

Gotowi na karierę z Vollmer?

Zabierz na pokład VOLLMER jako kompetentnego partnera dla swojej pracy dyplomowej! Czekamy na Twoją aplikację!

VOLLMER WERKE Maschinenfabrik GmbH

Dział HR – pani Sandra Moll

Ehinger Straße 34 – 88400 Biberach/Riss

Tel.: 07351 / 571-724

E-mail: karriere@vollmer-group.com

Osoba kontaktowa

Sandra Moll
Studia/praktyki
Adres Ehinger Straße 34 // 88400 Biberach/Riß